Willa Józefina

Willa Józefina Zakopane noclegi

Zapraszamy Państwa na wypoczynek i spędzenie wolnego czasu w miłym i spokojnym miejscu, w pobliżu tatrzańskich dolinek i tras narciarskich, z przepięknym widokiem na Giewont. Domy, w których proponujemy Państwu noclegi położone są w ładnej turystycznej dzielnicy Zakopanego przy ulicy Krzeptówki, w odległości trzech kilometrów od centrum. Oferujemy Państwu w jednym budynku dwa pokoje, 7 miejsc noclegowych z niezależnym wejściem. Oraz w drugim budynku trzy pokoje, 11 miejsc noclegowych. Posiadamy miejsce do przechowania rowerów, z dostępem do bieżącej wody, oraz kluczy do szybkiego serwisu.  Na podwórku znajduje się parking dla samochodów. 

Turystyka górska

Krzeptówki położone są pod samym Giewontem, sąsiadują z Drogą pod Reglami, którą można dojść z centrum miasta aż do wlotu Doliny Kościeliskiej. Nasz dom znajduje się w połowie tego spaceru, skąd mamy blisko do Doliny za Bramką, Strążyskiej i Małej Łąki. Krzeptówki są dobrą bazą wypadową w Tatry Zachodnie. W kilka minut jesteśmy
w stanie samochodem lub busem dostać się na parking Doliny Chochołowskiej czy Kościeliskiej skąd prowadzą szlaki w Tatry Zachodnie.

Rekreacja

Relaks w wodzie to idealny sposób na miłe spędzenie czasu po wycieczkach górskich i nie tylko. W centru Zakopanego znajduje się się Aqua Park Zakopane, natomiast nieco dalej, ale w bardzo dobry połączeniu od nas, są Termy Chochołowskie, największy na Podhalu kompleks rekreacji wodnej.